Firma Bieniasz Bike już działa od 2006 roku, powstała z zamiłowania do kolarstwa Mirosława Bieniasza, który nieustannie od 1993 roku jest czynnym zawodnikiem i trenerem. Mirek zdobył szereg sukcesów na arenie krajowej i zagranicznej, wielokrotny Mistrz Polski w Kolarstwie i zdobywca wielu Pucharów Polski.

Przez wiele lat nabieraliśmy doświadczenia praktycznego jako zawodnicy i mechanicy. Właściwie na naszych oczach rodziło się kolarstwo górskie , powstawały coraz to nowe technologię i podzespoły produkowane do rowerów. Od wielu lat mamy przyjemność testować prototypowe rowery, ramy jak i części które nie koniecznie w późniejszym czasie trafiają do sprzedaży ponieważ nie przejdą testów wytrzymałościowych i jakościowych. Jesteśmy sklepem specjalizującym się w tworzeniu rowerów przeznaczonych do wyścigów dla zawodników najwyższej światowej klasy ale także zwykły amator może sobie zakupić pierwszy rower do jazdy rekreacyjnej. Naszą bardzo mocna strona to serwis i przygotowywanie rowerów do jazdy nie tylko wyczynowej .

Posiadamy swoją drużynę kolarską Bieniasz Bike Team która w 2015 roku została najlepszą w kraju i także szkolimy młodzież która chce posmakować kolarstwa.

Jesteśmy organizatorem szeregu wyścigów kolarskich które mają najwyższą krajową rangę gdzie można obejrzeć całą czołówkę krajową.

Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi ponieważ systematycznie kilka razy w roku uczestniczymy w szkoleniach i jazdach testowych nowości które jeszcze nie pojawiły się w sklepach.

Zapraszamy!

Zespół Bieniasz Bike

 DSC_5622-6.jpg DSC_5622-7.jpg